PRZYJAZNA KRONIKA MISIA USZATKA - PROJEKT EDUKACYJNY PDF Drukuj Email
czwartek, 05 października 2023 18:29

Przyjazna Kronika Misia Uszatka jest inicjatywą, wynikającą z potrzeby wspomagania wychowawczej roli rodziny poprzez pomoc w kształtowaniu u wychowanków korfantowskiego przedszkola stałych sprawności w czynieniu dobra. Kronika będzie wydawana cyklicznie każdego miesiąca. Zamieszczane są w niej najważniejsze wydarzenia z życia przedszkola, realizowane tematy edukacyjne, zamieszczane prace plastyczne dzieci oraz informacje wspierające rodziców w edukacji dzieci. Kronika jest dostępna dla wszystkich w holu naszego przedszkola. Zachęcamy do przeczytania zamieszczonych artykułów oraz cieszenia oczu pracami naszych zdolnych dzieci.

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848