OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W KORFANTOWIE PDF Drukuj Email
piątek, 29 września 2023 00:00

Dzieci z grupy WIEWIÓREK I ZAJĄCZKÓW Przedszkola Misia Uszatka w Korfantowie miały przyjemność uczestniczyć w akcji głośnego czytania z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Głównym celem tej akcji było kształtowanie wśród przedszkolaków postawy czytelniczej. Tego dnia w rolę lektorki wcieliła się pani Kasia-bibliotekarka, która wspólnie z uczennicami Szkoły Podstawowej zaprezentowała utwór Janiny Porazińskiej pt. „Szewczyk Dratewka”. Jeśli chcemy, by nasze dzieci wyrosły na wykształconych, mądrych i dobrych ludzi, wychowujmy je w miłości do książek, codziennie czytając im dla przyjemności.


Anna Mariowska, Teresa Kowalska – nauczycielki przedszkola

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848