Dla rodziców

Na tej stronie odnajdziecie informacje przydatne dla rodziców

Rada Rodziców Przedszkola Misia Uszatka w Korfantowie na rok szkolny 2017/2018

 

 • przewodniczący - Marcin Mamak,
 • zastępca - Agnieszka Pałamarz,
 • skarbnik - Jadwiga Misiura,
 • sekretarz - Katarzyna Juśkiewicz,
 • członkowie: Edyta Mencnarowska, Krzysztof Ryś.

Regulamin Rady Rodziców
WYBORY RADY RODZICÓW PRZEDSZKOLA MISIA USZATKA PDF Drukuj Email
czwartek, 06 września 2018 00:00

6 września 2018 r. doszło do wyboru Rady Rodziców Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie.

Więcej…
 
WYBORY RADY RODZICÓW PRZEDSZKOLA W KORFANTOWIE PDF Drukuj Email
piątek, 08 września 2017 07:38

7 września 2017 r. odbyło się inauguracyjne spotkanie z rodzicami wychowanków korfantowskiego przedszkola. Podczas zebrania omówiono kwestie dydaktyczno-wychowawcze, opiekuńcze i organizacyjne oraz przeprowadzono wybory Rady Rodziców Przedszkola Misia Uszatka w Korfantowie na rok szkolny 2017/2018. W skład rady weszły następujące osoby:

 • przewodniczący - Marcin Mamak,
 • zastępca - Agnieszka Pałamarz,
 • skarbnik - Jadwiga Misiura,
 • sekretarz - Katarzyna Juśkiewicz,
 • członkowie: Edyta Mencnarowska, Krzysztof Ryś.

Rada podjęto dwie uchwały: w sprawie regulaminu rady oraz składki rodzicielskiej, której wysokość ustalono na 20 zł - miesięcznie.

 
WYBORY DO RADY RODZICÓW PRZEDSZKOLA W KORFANTOWIE PDF Drukuj Email
piątek, 09 września 2016 06:58

7 września 2016 r. odbyło się inauguracyjne spotkanie z rodzicami wychowanków Przedszkola Misia Uszatka w Korfantowie. Podczas zebrania omówiono główne kierunki działalności placówki w roku szkolnym 2016/2017. Wybrano również rady grupowe oraz radę rodziców przedszkola.

Więcej…
 
OKRESOWE SPOTKANIE Z RADĄ RODZICÓW PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 maja 2016 09:26

20 kwietnia 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie z Radą Rodziców Przedszkola Misia Uszatka w Korfantowie. Tym razem w rozszerzonej formule - z udziałem rad grupowych. Podczas spotkania omówiono stan przygotowań do V Festynu Rodzinnego. Dokonano analizy głównych wydarzeń z życia wspólnoty przedszkolnej w okresie maja i czerwca br. Dyrektor przedstawił również wyniki rekrutacji oraz wstępną koncepcje funkcjonowania przedszkola w roku szkolnym 2016/2017.

 
SPOTKANIE Z GRUPĄ RODZICÓW NAJSTARSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW PDF Drukuj Email
środa, 03 lutego 2016 10:32

26 stycznia 2016 r. odbyło się spotkanie dyrektora zespołu z grupą rodziców najstarszych przedszkolaków. Wiodącym tematem były kwestie związane z koniecznością podjęcia decyzji dotyczącej przyszłości edukacyjnej dzieci. Prezentacja ilustrująca tematykę spotkania nosiła tytuł: BEZPIECZNE PRZEJŚCIE. Dylematy związane z przejściem dziecka do szkoły. Rodzice zostali zapoznani z uwarunkowaniami prawnymi i organizacyjnymi naboru do przedszkola i szkoły w roku szkolnym 2015/2016.

Na zebraniu gościł również przedstawiciel Banku PKO BP w Niemodlinie, który współpracuje z placówką z Korfantowa w zakresie krzewienia idei oszczędzania i gospodarności w ramach Szkolnej Kasy Oszczędności.

 
OKRESOWE SPOTKANIA Z RADAMI RODZICÓW PDF Drukuj Email
piątek, 15 stycznia 2016 12:08

Serdecznie zapraszamy członków rad rodziców - przedszkola i szkoły na okresowe spotkania z dyrekcją zespołu.

 • 19 stycznia 2016 r. (wtorek) o godz. 16:00 odbędzie spotkanie z Radą Rodziców Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie
 • 20 stycznia 2016 r. (środa) o godz. 16:00odbędzie się spotkanie z Radą Rodziców Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie

 

 

 
OKRESOWE SPOTKANIE Z RODZICAMI WYCHOWANKÓW PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email
piątek, 15 stycznia 2016 12:02

26 stycznia 2016 r. (wtorek) odbędzie się okresowe spotkanie rodziców wychowanków przedszkola z Dyrektorem Zespołu szkolno-Przedszkolnego w Korfantowie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:30 w świetlicy szkolnej. Zebranie jest skierowane przede wszystkim do rodziców dzieci starszych z grup: ŻABEK (wych. Pani Karolina Wawrzkiewicz), WIEWIÓREK (wych. Pani Anna Mariowska) i SMERFÓW (wych. Pani Iwona Filipek). Po zebraniu możliwe będą konsultacje rodziców z wychowawcami grup. Tematyka spotkania dotyczyć będzie spraw bieżących korfantowskiej placówki oraz kwestii prawno-organizacyjnych związanych z przejściem przedszkolaków do szkoły w roku szkolnym 2016/2017.

Serdecznie zapraszamy!

 

 
SPOTKANIE Z RADĄ RODZICÓW PRZEDSZKOLA MISIA USZATKA W KORFANTOWIE PDF Drukuj Email
piątek, 11 września 2015 09:27

 

14 września 2015 r. odbyło się pierwsze w bieżącym roku szkolnym posiedzenie członków Rady Rodziców Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie. Podczas zebranie doszło do ukonstytuowania się składu rady oraz nakreślono główne kierunki działania oraz współpracy z dyrekcją i radą pedagogiczną ZSP w Korfantowie.

W roku szkolnym 2015/2016 Rada Rodziców Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie będzie funkcjonowała w następującym składzie:

 • Ewa Kubiak - przewodnicząca,
 • Klaudia Szczygielska - zastępca przewodniczącej,
 • Jadwiga Misiura - skarbnik,
 • Agnieszka Górzańska - sekretarz,
 • Elżbieta Niewiadomska, Justyna Pejas - członkinie.
 
SPOTKANIE Z RODZICAMI PRZEDSZKOLAKÓW PDF Drukuj Email
piątek, 04 września 2015 12:55

3 września 2015 r. w świetlicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Korfantowie miało miejsce pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z rodzicami wychowanków Przedszkola Misia Uszatka w Korfantowie. Niemal wszyscy rodzice dzieci pozytywnie odpowiedzieli na zaproszenie Dyrekcji oraz Grona Pedagogicznego zespołu przybyli na spotkanie. W pierwszej części spotkania zapoznano rodziców z organizacją pracy placówki oraz zasadami funkcjonowania dzieci w placówce. Druga część zebrania obejmowała spotkanie z wychowawcami grup, wybory do grupowych rad rodziców oraz rady przedszkolnej. W skład rad grupowych weszły następujące osoby:

Więcej…
 
OKRESOWE SPOTKANIE Z RODZICAMI WYCHOWANKÓW PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email
wtorek, 28 października 2014 00:00

28 października 2014 r. odbyło się okresowe spotkanie z rodzicami wychowanków przedszkola. W części ogólnej zebrania wystąpiła pielęgniarka medycyny szkolnej, Pani Alicja Kowalska, która przedstawiła rodzicom zasady profilaktyki oraz przeciwdziałania występowaniu pasożytów skóry. W drugiej części zebrania odbyły się spotkania rodziców z wychowawcami grup. Nauczyciel przekazali rodzicom uwagi dotyczące procesu socjalizacji, przeanalizowali słabe i mocne strony grup przedszkolnych, podsumowali pracę przedszkola za okres dwóch pierwszych miesięcy i zarysowali plany na najbliższy czas.

 
WYBORY RADY RODZICÓW PDF Drukuj Email
czwartek, 18 września 2014 00:00

 

Dnia 18 września 2014 r. odbyło się pierwsze w roku szkolnym 2014/2015 zebranie rodziców wychowanków Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie. Części ogólnej zebrania przewodniczyła Pani Joanna Fudali – zastępczyni Dyrektora ZSP w Korfantowie. Spośród wielu kwestii organizacyjnych, zebranie wyłoniło skład Rady Rodziców. W jej skład weszły:

Przewodnicząca – Ewa Kubiak,

Zastępczyni przewodniczącej – Katarzyna Szkolna-Gach,

Skarbnik – Marzena Borsuk,

Sekretarz – Klaudia Szczygielska,

Członkowie – Justyna Pejas, Anna Biegan i Aleksandra Mirecka.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848