Tygryski -z wizytą w bibliotece PDF Drukuj Email
czwartek, 16 stycznia 2020 00:00

W ramach tygodnia z baśniami, „Tygryski” 16 stycznia odwiedziły bibliotekę szkolną. Pani Kasia opowiedziała o swojej pracy, co to jest biblioteka, jak się tam zachowujemy i co możemy robić a czego nie wypada. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci rozwiązywały zagadki związane z postaciami z bajek i baśni. Przedszkolaki poradziły sobie znakomicie. Pani bibliotekarka pokazała także dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Następnie zaprezentowała i dała do obejrzenia dzieciom najmniejsze książeczki z działu dziecięcego. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały . Serdecznie dziękujemy za możliwość odwiedzenia biblioteki dla niektórych dzieci była to pierwsza wizyta, ale z pewnością nie ostatnia !

Karolina Wawrzkiewicz- wychowawca


 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848