Spotkanie świąteczne w grupie Tygrysków PDF Drukuj Email
czwartek, 19 grudnia 2019 00:00

19 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się grupowe wigilie, które były bardzo miłym wydarzeniem, zapamiętamy je zapewne na długi czas. W tym dniu Tygryski do przedszkola przyszły odświętnie ubrane oraz mogły obejrzeć program świąteczny pt. „Muzyczna opowieść o Bożym Narodzeniu” przygotowany przez nauczycieli i dzieci ze szkoły podstawowej i przedszkola. Dziewczynki z naszej grupy przedstawiły taniec aniołków do kolędy „Cicha noc” wszystkich taniec bardzo wzruszył, dziewczynki bardzo się postarały aby wypaść jak najlepiej. Po wszystkich występach, w sali czekał już przygotowany stół, do którego usiedliśmy wszyscy. Złożyliśmy sobie świąteczne życzenia, podzieliliśmy się opłatkiem i zjedliśmy pyszny barszcz i pierogi. Dzień minął nam w przyjemnej atmosferze słuchając kolęd i wyczekując pierwszej gwiazdki. Wesołych Świąt !!!

Karolina Wawrzkiewicz- wychowawca


 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848