Konkurs Kolęd i Pastorałek 2024 PDF Drukuj Email
czwartek, 11 stycznia 2024 00:00

W czwartek 11 stycznia w Podstawowej Szkole im. Wojska Polskiego w Korfantowie odbył XXIII Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem ,,Dla Babci i Dziadka”. Tego dnia uczniowie klas I-III zaprezentowali poszczególne utwory instrumentalne, wokalne i taneczne dla całej społeczności szkolnej oraz zaproszonych gości. Między innymi można było usłyszeć: ,,Wśród Nocnej Ciszy”, ,,Pastuszek bosy”, ,,Dziś w stajence”, ,,Jingle Bells”. Babcie oraz Dziadkowie ze wzruszeniem patrzyli na każde wykonanie i nie szczędzili braw młodym artystom. Uczniowie pamiętali o zbliżającym się Dniu Babci i Dziadka dlatego przedstawiciele wszystkich klas zaśpiewali specjalnie dla zgromadzonych Babć i Dziadków specjalną piosenkę, przeczytali wiersze, złożyli życzenia, a na koniec rozdali piękne laurki.
Dziękujemy naszym wyjątkowym gościom za przybycie, dzieciom za zaangażowanie i odwagę, a nauczycielom za przygotowanie tego wyjątkowego festiwalu.

Kierownik Grupy Wiekowej

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848