BAL KARNAWAŁOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 stycznia 2024 00:00

"W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się”

W piątek 5.01.2024 roku odbył się Bal Karnawałowy uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w przepiękną, kolorową krainę. Uczniowie jak co roku zachwycili swoją pomysłowością na swoje przebrania i stylizacje. Nie brakowało piłkarzy, piratów, kotków, księżniczek, superbohaterów, a nawet słoni i ufoludków. Ciężko zliczyć i wymienić tych wszystkich przebierańców. Każdy śpiewał, tańczył i brał udział w ciekawych zabawach integracyjnych. Szkoda, że kolejny bal dopiero za rok….

Opiekun grupy wiekowej Katarzyna Duś-Walczak

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848