WYCIECZKA DO NYSY KLASY IIIB PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 czerwca 2023 00:00

Dnia 5 czerwca 2023 r. uczniowie klasy 3B Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie pojechali na wycieczkę do Nysy. Rozpoczęli ją od kina, gdzie obejrzeli film pt. ”Super Mario”. Następnie w czasie przejazdu ciuchcią uczestnicy zobaczyli piękne miejsca miasta. Dowiedzieli się również ciekawych informacji o miejscowych zabytkach. Kolejnym punktem wycieczki był rejs po Jeziorze Nyskim. Dostarczył on wszystkim przyjemnych wrażeń. Po zejściu na ląd w Ośrodku „Marina” odbyło się ognisko. Każdy posilił się kiełbaską. którą pomogły upiec obecne z nami mamy. Wolny czas dzieci spędziły na wspólnej zabawie. Do szkoły turyści wrócili zmęczeni, ale zadowoleni.

Wycieczka była bardzo udana!


 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848