MAMY RADY NA ODPADY! WIZYTA GAJOWEGO BADURY W KORFANTOWSKIEJ SZKOLE PDF Drukuj Email
czwartek, 20 kwietnia 2023 00:00

Uczniów Szkoły Podstawowej w Korfantowie odwiedził Teatr EKOSTUDIO. To jeden z 76 spektakli, które obejrzeli lub obejrzą dzieci z Opolskiego. 20 kwietnia br. dzieci z Korfantowa dowiedziały się jak radzić sobie ze śmieciami, jak je segregować i co zrobić, by świat był przyjazny dla człowieka. W sztuce zobaczyliśmy aktorów Waldemara Kotasa i Bogdana Zielińskiego oraz mądre zwierzaki - kruka, bobra, orła, psa i krecika. Wydarzenie jest częścią kampanii Marszałka Województwa Opolskiego pn. „Mamy rady na odpady”. Oprócz udziału w mądrym a jednocześnie zabawnym spektaklu, każde dziecko otrzymało książeczkę przybliżającą zagadnienia ekologiczne.


 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848