Spotkanie w ramach Małej Filharmonii z dziećmi z grupy „Wiewiórek”, „Zajączków” i „Biedronek” PDF Drukuj Email
wtorek, 05 marca 2024 19:53

Gościem naszego spotkania był Pan Zbigniew Marcinkiewicz, muzyk – instrumentalista z zamiłowania i pasji do muzyki i gry na instrumentach: gitara basowa, gitara elektryczna, organki ustne, akordeon, tamburyn.
Pan Zbigniew od wielu lat współpracuje z instytucjami kulturalno – rozrywkowymi, między innymi z naszym przedszkolem, rozwijając wśród dzieci zamiłowanie do śpiewu i gry na instrumentach perkusyjnych. Miłym akcentem był wspólny występ Pana Zbyszka z naszym Panem Dyrektorem. Swoją pasję i osiągnięcia opisał w książce pt.: „Słońce w kapeluszu”. Pozycja ta jest dostępna w naszej Bibliotece Miejskiej. Całe spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy dźwiękach akordeonu i gitar.


Nauczycielki przedszkola – Anna Mariowska, Teresa Kowalska, Adrianna Gajewska

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848