Bezpieczne ferie – spotkanie z Policjantem PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 stycznia 2024 00:00

W związku ze zbliżającymi się feriami grupę ,,Biedronek”, ,,Zajączków” i ,,Wiewiórek” odwiedził dzisiaj Pan Policjant. Podczas spotkania przypomniał Przedszkolakom o zasadach bezpiecznej zabawy na śniegu i grożących podczas niej niebezpieczeństwach, np. czym może grozić zabawa na zamarzniętym stawie czy zjeżdżanie na sankach w pobliżu jezdni. Dzieci przypomniały sobie również, co należy zrobić w przypadku zaczepiania ich przez nieznajomą osobę, w przypadku zgubienia się czy ataku psa. Na koniec nasz gość życzył Przedszkolakom udanych ferii i dobrej zabawy.

Opracowała Adrianna Gajewska

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848