LIST BOŻONARODZENIOWY PDF Drukuj Email
środa, 20 grudnia 2023 08:28

Gdy z nadejściem grudnia wszystkie dzieci z Przedszkola im. Misia Uszatka w Korfantowie wypatrywały św. Mikołaja, do grupy Wiewiórek dotarła przesyłka od dzieci z Przedszkola w Rzymkowicach. List w formie księgi i upominki z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia osłodziły dodatkowo ten mroźny dzień.  Wiewióreczki  również przygotowały słodką niespodziankę dla swoich kolegów z innego przedszkola. Oprócz słodkości wykonały  kartkę świąteczną z życzeniami. Pomysłowe Wiewiórki chcąc umilić swoim kolegom  czas oczekiwania na święta   dołączyły zestaw zagadek świątecznych oraz ozdób choinkowych. Wszystkie przygotowane prezenty wspólnie zapakowały i zaadresowały. Z wielką niecierpliwością czekają na kolejny list od swoich przyjaciół.

Katarzyna Ołota, Anna Mariowska – nauczycielki przedszkola

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848