W piątkowy poranek filharmonia PDF Drukuj Email
piątek, 15 grudnia 2023 00:00

W piątkowy poranek- 15 grudnia dzieci 5 i 6 letnie z Przedszkola im. Misia Uszatka z wielką radością powitały Panią Justynę Helfajer -  kolejnego gościa Naszej Małej Filharmonii. Pani Justyna swym anielskim głosem przeniosła wszystkich w magiczny czas oczekiwania na  Święta Bożego Narodzenia. Wykonanie utworów z ulubionych bajek poderwało nie jednego widza, a utwór „Mam tę moc” oczarował większość dziewczynek. Nasz gość przygotował również dla dzieci  quiz o tematyce świątecznej. Poszczególne grupy z zaangażowaniem starały się odpowiedzieć na proponowane zagadki. Chętne dzieci miały okazję zaprezentować swoje ulubione utwory na scenie Naszej Małej Filharmonii. Pani Justyna była pod wrażeniem zaprezentowanych umiejętności oraz odwagi jaką wykazali się ochotnicy.
Projekt  Nasza Mała Filharmonia powstał w październiku 2022 roku, autorką przedsięwzięcia jest Pani Iwona Filipek. Opiekunami kolejnej edycji programu są wychowawcy grup dzieci 6 letnich. Głównym założeniem spotkań jest rozbudzenie ciekawości i wrażliwości dzieci na rozmaite odsłony i aspekty muzyki.


Katarzyna Ołota, Anna Mariowska, Teresa Kowalska- nauczycielki przedszkola

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848