ODWIEDZINY W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W KORFANTOWIE PDF Drukuj Email
czwartek, 30 listopada 2023 00:00

30 listopada 2023 r. dzieci z Przedszkola im.Misia Uszatka w Korfantowie odwiedziły Bibliotekę Miejską w Korfantowie. Przedszkolaki z grupy "ŻABEK" zapoznały się z rękodziełem mieszkańców naszej gminy. Były to obrazy, serwety, obrusy, ozdoby choinkowe ręcznie robione, które zaciekawiły i zachwyciły dzieci. Dodatkowo zwiedziliśmy pomieszczenia biblioteki, zapoznaliśmy się z zasadami wypożyczania książek, a na koniec pani bibliotekarka przeczytała nam książkę pt. Miś Uszatek naszym przyjacielem. Bardzo dziękujemy Gminnej Bibliotece Publicznej za gościnę, z pewnością jeszcze tam wrócimy.


Dorota Wilk - nauczycielka wychowania przedszkolnego

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848