OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU MISIA USZATKA W KORFANTOWIE 2023 PDF Drukuj Email
czwartek, 12 października 2023 00:00

Kochani Nauczyciele!

Z Wami jest bardzo fajnie

Wspieracie i uczycie życia

Dziś za wszystko chcemy podziękować

I skromny bukiecik kwiatów podarować

12 października 2023 roku w Przedszkolu im. Misia Uszatka w Korfantowie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzieci z grupy „Wiewiórek” i „Zajączków” zaprezentowały swoje umiejętności słowno-muzyczne wyrażając wdzięczność za opiekę i trud włożony w wychowanie i edukację. Każde słowo wypowiedziane przez „małych artystów” wzbudzało zachwyt i wzruszenie na twarzach zgromadzonych gości. Wszyscy pracownicy naszego przedszkola zostali obdarowani laurkami wykonanymi przez dzieci. Były to niezapomniane chwile, które upłynęły w radosnej atmosferze.

 

Anna Mariowska, Teresa Kowalska, Katarzyna Ołota – nauczycielki przedszkola

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848