SPEKTAKLE TEATRALNE: „TRZY EKOLOGICZNE ŚWINKI” I „ZŁOTA KACZKA” W WYKONANIU AKTORÓW Z TEATRU KRAK-KART Z KRAKOWA PDF Drukuj Email
wtorek, 06 czerwca 2023 00:00

Do naszego przedszkola zostali zaproszeni aktorzy z Teatru Krak-Art z Krakowa. Dzieci młodsze miały przyjemność zobaczyć spektakl pt. „Trzy ekologiczne świnki”. Trzy świnki postanowiły wybudować domki. Jednak na ich drodze stanął podstępny wilk, który myślał tylko o tym, jak je schrupać. To pełne humoru przedstawienie wskazało, że warto być obowiązkowy i pracowitym. Dla dzieci starszych aktorzy zaprezentowali spektakl pt. „Złota kaczka”. Bohaterem był tu biedny szewczyk, który pragnął być bogaty. Szybko się jednak przekonał, że w życiu nie liczy się tylko bogactwo materialne. Należy być człowiekiem dobrym, pracowitym i mieć otwarte serce. Oglądane przez dzieci spektakle były bardzo barwne, pełne humoru i niespodziewanych zwrotów akcji, a publiczność żywo reagowała i aktywnie uczestniczyła w spektaklu. Oglądane spektakle były kontynuacją spotkań związanych z Dniem Dziecka. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie tej formy aktywności.


Anna Mariowska – nauczycielka przedszkola

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848