BAL JESIENNY W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
środa, 24 października 2018 00:00

24 października 2018 roku w naszym przedszkolu odbył się bal, na którym dzieci wcieliły się w rolę grzybków, leśnych zwierzątek, owoców i warzyw oraz inne jesienne dary. Obok zabaw, tańców i radosnych pląsów przy wtórze jesiennej muzyki mogliśmy zobaczyć prezentacje jesiennych piosenek w wykonaniu każdej z grup. W przerwie kosztowaliśmy zdrowe owocowo-warzywne przekąski przygotowane przez rodziców. Przedstawiciele każdej z grup wzięli udział w konkursie na rozpoznawanie owoców i warzyw zmysłami smaku i węchu, w nagrodę za prawidłowe odpowiedzi dzieci otrzymały jesienne medale.  Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Balu, Rodzicom, Nauczycielom oraz Uczniom z Samorządu Uczniowskiego.

Anna Tlałka, Irena Bentkowska - nauczycielki wychowania przedszkolnego

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848