PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 grudnia 2023 00:00

Zdrowe święta? Oczywiście. 18.12 w ramach projektu „ Powiat Nyski walczy z otyłością, nadwagą i cukrzycą- efektywne zapobieganie chorobom cywilizacyjnym w województwie opolskim” realizowany przez Fundację Actum ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego odwiedziła nas Pani dietetyk żywieniowy Weronika Szumlak.

Dzieci podczas kulinarnych warsztatów „Zdrowe Święta Bożego Narodzenia” mogły samodzielnie przygotować zdrowe przekąski i zamienniki sklepowych słodkości. Wszyscy byli pod wrażeniem nutelli z awokado oraz kulek mocy a smak przerósł wyobrażenia dzieciaków. Wspólne doświadczenia kulinarne odbywały się w radosnej atmosferze. Przedszkolaki zapowiedziały, że zdrowe nawyki żywieniowe, będą pielęgnować także w domu.

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848