II SZKOLNY KONKURS WARCABOWY - PODSUMOWANIE PDF Drukuj Email
środa, 21 czerwca 2023 08:16

21 czerwca 2023 r. ogłoszono wyniki II Szkolnego Konkursu Warcabowego, który odbył się w ramach obchodów Dnia Dziecka. Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie, było także okazją do podsumowania działalności SZKOLNEJ LIGI WARCABOWEJ w roku szkolnym 2022/2023. Dyrektor zespołu podziękował uczniom za ich aktywność oraz wręczył dyplomy i nagrody za udział w konkursie, a także za zajęcie miejsc mistrzowskich. Tytuły mistrzów i wicemistrzów w poszczególnych kategoriach zdobyli:

Klasy I:

  • miejsce I - Maksymilian Bocheński,
  • miejsce II - David Duraj

Klasy II:

  • miejsce I - Isabelle Leahy,
  • miejsce II - Michał Piekuś

Klasy III:

  • miejsce I - Jan Walczak,
  • miejsce II - Artur Seman.
Wszystkim uczniom uczęszczającym na spotkania SZKOLNEJ LIGI WARCABOWEJ dziękujemy za wytrwałość. Uczestnikom i zwycięzcom zmagań konkursowych gratulujemy sukcesów. Do zobaczenia na spotkaniach LIGI w przyszłym roku szkolnym.
 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848