DZIEŃ PATRONA PRZEDSZKOLA MISIA USZATKA W KORFANTOWIE - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2023 PDF Drukuj Email
piątek, 24 listopada 2023 13:11

24 listopada 2023 r. w Przedszkolu Misia Uszatka w Korfantowie odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkola podczas obchodów z okazji Dnia Patrona. W tym dniu wszystkie grupy zaprezentowały się w grupowych strojach oraz w wybranym przez siebie repertuarze był śpiew, taniec oraz uśmiech, który towarzyszył wszystkim przedszkolakom podczas występów. Pod koniec uroczystości dzieci, które rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem zostały uroczyście pasowane przez Pana Dyrektora na przedszkolaka. Dzieci otrzymały dyplom oraz drobne upominki, Miś Uszatek zostawił również coś słodkiego- babeczkowy tort, na który wszystkie przedszkolaki bardzo się ucieszyły. Ten dzień mamy nadzieję zostanie na długo w pamięci wszystkich zaproszonych gości oraz dzieci.

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848