BEZPIECZNE FERIE 2024 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 stycznia 2024 00:00

Międzysemestralna przerwa określana mianem ferii zimowych to, zaraz obok wakacji, popularny szczególnie wśród dzieci i młodzieży termin wypoczynku. Trwające dwa tygodnie ferie zimowe  (od 15 stycznia do 28 stycznia 2024 w województwie opolskim) są świetną okazją do relaksu oraz spędzenia czasu w gronie najbliższych. Może być to okres odkrywania własnych możliwości - pełen nowych przygód, zabawy i doświadczeń oraz radości wynikającej z przyjemnie spędzonego czasu, jednak, aby tak właśnie było należy pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa o czym 8 stycznia 2024 uczniom klas 1-3 przypomniał policjant z  Komisariatu Policji w Korfantowie – Pan  Marcin Dyk. Dzieci w trakcie spotkania miały okazję przypomnieć sobie o zasadach, których przestrzeganie pozwoli im na uniknięcie pewnych zagrożeń oraz zapoznać się z przykładami BEZPIECZNYCH form aktywności, których wykonywanie niewątpliwie umili im ten wolny czas.
Życzymy wszystkim – zarówno uczniom jak i rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły,  udanych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych ferii!


Beata Swaciak-Sroka Pedagog szkolny
Katarzyna Duś-Walczak Kierownik grupy wiekowej

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848